خرید عمده برنج از بهترین شرکت برنج شمال + قیمت برنج عمده | 100 % تضمینی

خرید عمده برنج

شرکت تولیدی برنج انزل رایس ( بزرگ ترین و با کیفیت ترین تولید کننده برنج شمال ) بیشتر از 8 سال است برنج صد ها شرکت را تامین میکند، همچنین امکان خرید غیر حضوری و باربری  به تمامی شهرستان ها

جهت خرید و استعلام قیمت ها با ما تماس بگیرید: این جایگاه تماس ، اجاره یا فروخته می شود جهت خرید جایگاه تبلیغاتی یا اجاره ان از طریق شماره زیر در ارتباط باشید 09115060627
شرکت تولیدی برنج انزل رایس
Previous
Next

چرا خرید عمده برنج از ما ؟

ما در انزل رایس بیشتر از 8 سال است در زمینه تولید عمده برنج فعالیت میکنیم، برنجی که در انزل رایس به تولید میرسد با کیفیت ترین و معطر ترین برنج شمال محسوب میشود، برنج تولیدی در شرکت ما در کنار کیفیت بالا سعی کرده ایم ارزان و به صرفه ترین قیمت را به شما ارائه کنیم تا بتوانید به صورت عمده با ما همکاری کنید.

 هم اکنون با سابقه درخشان در تولید برنج، آماده همکاری  با هر شرکت، رستوران، فروشگاه و … هستیم. 

 

چه برنج هایی ارائه میدهیم ؟

   برنج هایی که در شرکت انزل رایس به صورت عمده اراده میدهیم :

  1. برنج هاشمی درجه یک گیلان
  2. برنج هاشمی درجه یک مازندران
  3. برنج طارم هاشمی
  4. برنج دم سیاه
  5. برنج شیرودی
  6. برنج محلی شمال
تست برنج قبل از خرید چگونه است ؟

تست قبل از خرید اینگونه است که ما برای شما یک کیلو برنج برای تست ارسال میکنیم که کاملا کیفیت آن را بررسی کنید ، همچنین این تضمین را به طور 100 درصدی به شما میدهیم که برنجی که به عنوان نمونه به شما داده شده با برنج فروخته شده کیفیت یکسانی داشته باشند.

شماره تماس جهت ارتباط : این جایگاه تماس ، اجاره یا فروخته می شود جهت خرید جایگاه تبلیغاتی یا اجاره ان از طریق شماره زیر در ارتباط باشید 09115060627

 

قیمت خرید عمده برنج چقدر است ؟

قیمت برنج کاملا بستگی دارد که شما چه تناژی و چه برنجی خرید میکنید، به طور مثال برنج شیرودی و برنج های فجر قیمت پایین تری دارند و برنج های هاشمی و طارم کیفیت و قیمت بالاتری دارند جهت استعلام دقیق قیمت ها با ما تماس بگیرید.

شماره تماس :این جایگاه تماس ، اجاره یا فروخته می شود جهت خرید جایگاه تبلیغاتی یا اجاره ان از طریق شماره زیر در ارتباط باشید 09115060627 

بعد از خرید عمده برنج زمان ارسال چگونه است ؟

ارسال در تهران : 1 روز 

ارسال در شهرستان ها : بین 2 الی 3 روز 

نحوه پرداخت هزینه چگونه است ؟

امکان پرداخت هزینه در تهران بعد از تحویل بار وجود دارد و عزیزانی که از شهرستان خرید میکنند باید موضوع پرداخت را با هم هماهنگ کنیم و به توافق برسیم لطفا تماس بگیرید 

شماره تماس :این جایگاه تماس ، اجاره یا فروخته می شود جهت خرید جایگاه تبلیغاتی یا اجاره ان از طریق شماره زیر در ارتباط باشید 09115060627

 

خرید عمده برنج

 خرید بهترین و ارزان ترین برنج عمده ایرانی را می توانید با انزل رایس تجربه کنید. خرید عمده برنج از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های یک رستوران و فروشگاه مواد غذایی تکی و یا زنجیره ای می باشد. در صورتی که به دنبال خرید برنج عمده مستقیم و بدون واسطه از کشاورز و کارخانه هستید اینجا بهترین جاست.

 برنج سهم بزرگی در رژیم غذایی ایرانیان دارد، با خرید برنج عمده می توانید هزینه های تامین برنج خود را کاهش دهید و از طرفی دیگر در صورت خرید برنج عمده با کیفیت اعتبار خود را در شهر و منطقه خود بالا ببرید. انزل رایس هردو فاکتور کیفیت و قیمت برنج عمده را در نظر گرفته و بهترین برنج عمده را اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

خرید عمده برنج ایرانی

 به دلیل آنکه عمده برنج ایرانی در شمال تولید می شود، بدیهی است که خرید عمده برنج شمال بهترین گزینه برای شماست. شرکت انزل رایس که در شمال ایران فعالیت می کند، با کیفیت ترین برنج های عمده شمال را تولید کرده و بدون واسطه و مستقیم به فروش می رساند. برتری برنج ایرانی نسبت به سایر برنج ها، کیفیت بالای آن است. شما همچنین می توانید نمونه برنج ایرانی را بررسی کنید و در صورتی که مورد پسند شما قرار گرفت، آن را بخرید.

مزیت های خرید عمده برنج از انزل رایس

 1- قیمت مناسب

اصلی ترین مزیت خرید عمده برنج نسبت به خرید برنج در حالت عادی و مقدار کم، اختلاف قیمت زیاد بین آنهاست. به حدی که در تناژ بالا، این اختلاف قیمت تا 1 میلیارد تومان و بیشتر نیز وجود دارد.

2- تقاضای بالا برنج

 از آنجا که مصرف برنج در ایران بسیار بالاست و همچنین برنج ایرانی در دنیا به علت کیفیت بالای آن بسیار مشهور می باشد، از تقاضای بالایی برخورد دار است. این تقاضا به حدی است که ممکن از مصرف ماهانه برنج یک رستوران در ایران به اندازه تولید برنج یک کشاورز در یک سال باشد! این مشکل بزرگی را برای رستوران داران ایجاد می کند چرا که نمی توانند کیفیت ثابتی را به مشتریان خود ارائه کنند، پس بهترین راه برای کاهش هزینه ها در مکان هایی که مصرف برنج بالاست، خرید عمده برنج می باشد.

3- کیفیت بالا

 شرکت انزل رایس انواع برنج های شمال از جمله طارم و هاشمی گیلان را تولید کرده و ارائه می دهد که با کیفیت ترین برنح های ایرانی در دنیا نیز می باشند.

4- کیفیت ثابت

 در صورتی که برنج عمده خود را از یک شرکت مانند انزل رایس که سابقه و تجربه زیادی در خرید و فروش برنج عمده مستقیم دارد تهیه کنید، دیگر نگران آن نیستید که کیفیت برنج شما تغییر کند چرا که از یک کارخانه و یک منطقه خاص برنج خود را تهیه کرده اید نه از چند کشاورز !

5- سابقه و شهرت و اعتبار

 انزل رایس پس از 8 سال سابقه در زمینه تامین برنج عمده بصورت میدانی و انلاین، توانسته است با بیش از 300 شرکت در انواع حوزه ها بطور طولانی مدت همکاری کند و با کیفیت ترین برنج های شمالی را ارائه دهد. انجام کارهای بالا سبب شده تا انزل رایس از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تامین کننده عمده برنج ایرانی باشد.